Hakkımızda

Livan Tablo ve Duvar Kağıdı, evinizin veya işyerinizin duvarlarını kendi tarzınıza göre süsleyebilmeniz için her dekorasyona uygun tablolar üretmektedir. En iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, el işçiliği ile üretilen tablolar, kullanıma hazır halde adresinize teslim edilmektedir.

Ürünlerimiz sadece web sitemiz ve mağazımız üzerinden satışa sunulduğu gibi, toplu alımlar veya özel siparişleriniz ile ilgili görüşmek için bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Baskı Makinesinin Çözünürlüğü

Baskı yapılan makinenin yüksek çözünürlükte olması tablo resminin kalitesinde en önemli unsurdur.Baskı ne kadar yüksek çözünürlükte uygulanırsa tablonuz bir okadar net ve canlı görünür. Biz tablolarınızı HP Latex Teknolojisi (1200 x 1200 dpi) çözünürlükte pigment bazlı makinalar ile imal ediyoruz.

Baskı Yapılan Tuval Kanvas Kumaşın
Kaç Gram Olduğu

Baskı yapılan tuval kumaşının kalınlığı, tablonun uzun yıllar güzelliğini kaybetmeden kullanabilmeniz için doğru değerlerde olmalıdır. Biz tablolarınızı 370gr/m2 %100 Pamuklu Kanvas Kumaş kullanarak imal ediyoruz.

04-b

Ahşap Çerçevede Kullanılan Ağacın Özellikleri

Resminizin şeklinin bozulmadan kalabilmesi için; ağacın fırınlanmış, kurutulmuş olduğundan emin olunuz.
Biz tablolarımızda fırınlanmış, kurutulmuş, 3×4cm 1. kalite Rus çam ağacı kullanmaktayız.

05-b
Nasıl yardımcı olabilirim whatsapp

Sepetiniz şu anda boş.